15 rzeczy, których nie rozumie Rafał Brzoska

… czyli o tym, że każda przesada jest zła

Państwo zabiera ok. 60 proc. tego, co on zarobi. To oznacza, że ten człowiek haruje przez dziesięć godzin, z czego cztery godziny dla siebie i rodziny, a sześć godzin dla państwa. I to jest normalne?

Za te pieniądze ojciec rodziny codziennie dojeżdża do pracy nową obwodnicą, jego dzieci chodzą za darmo do szkoły aż po studia, żona miała w szpitalu zabieg, a jego pies może sobie brudzić w parku, który ktoś za niego sprząta.

P.S.Podoba Ci się? Podziel się!

Poczytaj więcej...

  • Czujesz się znużony? Naucz się czegoś nowego!Czujesz się znużony? Naucz się czegoś nowego! It's official - przesiadamy się na WordPressa! Eksperyment pn. "Piszemy na Bloggerze" zakończył się całkowitym powodzeniem, pacjent nie […] Posted in IT, przemyślenia
  • "To był mądry człowiek i mądrze pisał. Ostatnia część rzeczywiście dotyczy okresu „po diagnozie”, kiedy walczył o prawo do godnej […] Posted in książki, szort

Nowe posty na Twojego maila

By signing up, you agree to our Terms of Service and Privacy Policy.

Kategorie

Alex Opublikowane przez:

Prywatnie - bardzo szczęśliwy mąż, zapalony gracz, podobno niezły fotograf. Cały czas uczę się siebie i odkrywam nowe pokłady rzeczy do poprawy. Sporo schudłem ostatnio, to dobrze. Zawodowo - entuzjasta marketingu on-line, próbuję dokształcać się w byciu project managerem, a na co dzień specjalista od wszystkiego co IT.